O projekcie

Houston Mamy Problem to serwis uruchomiony dla osób szukających informacji na temat tworzenia i optymalizacji projektów internetowych, prowadzenia biznesu online oraz marketingu. Znajdziesz tu również porady jak naprawić swoją stronę www, sklep czy bloga.

WYSZUKIWARKA

Głównym elementem projektu jest wyszukiwarka, która przeszukuje bazę stron www, blogów i wszelkiego rodzaju serwisów tematycznych (łącznie ponad 100 ręcznie wybranych pozycji).

Dzięki wykorzystaniu technologii Google oraz autorskich rozwiązań wyniki wyszukiwania są aktualizowane na bieżąco - nowe treści indeksowane są w kilka minut po ich opublikowaniu.

Jeśli jesteś właścicielem strony, która udostępnia wartościową wiedzę w formie poradników, instrukcji czy specjalistycznych artykułów, prześlij do nas zgłoszenie - z przyjemnością dodamy ją do indeksu wyszukiwarki (całkowicie bezpłatnie).


NARZĘDZIA

Rozwijanie, ulepszanie i testowanie projektu internetowego to czasochłonne zajęcie, często wymagające odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Aby ułatwić niektóre czynności związane m.in. z optymalizacją, analityką czy administracją sukcesywnie tworzymy i udostępniamy nowe narzędzia, z których każdy może korzystać do woli, bez limitów.

  

Q&A - PYTANIA I ODPOWIEDZI 

Zespół Houston chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także pomaga w ramach bezpłatnych konsultacji. Jeśli masz pytanie lub problem dotyczący swojego projektu/biznesu/marketingu zachęcamy Cię do skorzystania z formularza

Wybrane pytania i odpowiedzi publikujemy na stronie w dziale Q&A oraz wyświetlamy w wynikach wyszukiwania - w taki sposób możemy pomóc zarówno Tobie jak i innym osobom z podobnym problemem/pytaniem :)